Adaklık Koyun

Anasayfa / Adaklık Koyun
Adaklık Koyun Adaklık Koyun KESKİN HAYVANCILIK ADAKLIK LOGO

Adaklık Kurban Satışı

Bünyemizde her türlü küçükbaş adaklık kurbanlık koyun koç keçi ve yemelik kuzu ve oğlak bulunmaktadır. Kesimlerimiz islami kurallara uygun hijyenik bir şekilde gerçekleşmektedir.A dak ve Kurban canlı satış yanı sıra adrese teslim vekaleten kurban kesimi gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır. Dilerseniz yazılı olan adresimize gelip kurban yapılacak hayvanı seçerek başında bulunarak kesimini görebilirsiniz, dilerseniz adresinize canlı veya kesilmiş olarak kurban siparişi verebilirsiniz. Kesim hizmetlerimiz ücretsiz olup uzman kasaplar ile islama uygun bir şekilde kesilmektedir. Telefonla sipariş ve adrese teslim kurban satışımız mevcuttur.

UZMAN ADAKLIK KESİM KADROSU!

Hijyenik ortamlarda usta kasaplarca dinimizin usulüne göre Adak ve Kurban kesimi yapılır. Adaklık kurban kesimlerinde en önemli konulardan biri de kurbanın islami kesimlere uygun ve profesyonel kişiler tarafından yapılmasıdır.

UYGUN FİYAT ADAKLIK!

En Ucuz  Adaklık Kurban satışı kurulduğu günden bugüne temel olarak en uygun fiyat garantisini benimsemiş olup, siz değerli müşterilerimizin adaklarınızı yerine getirmenize yardımcı olmak için en uygun fiyatlarla size hizmet sunmaktadır.

HİJYEN VE TEMİZLİK!

Uzmanlık alanlarımızda, bilmek istediklerinizi anlatmak ve sorularınızı en doğru şekilde yanıtlamak önceliğimizdir. Adaklık kurban kesimlerimizde hijyen kurallarına azami dikkat göstermekteyiz ve hayvanları düzenlik sağlık kontrollerinden geçirmekteyiz.

GÜLER YÜZLÜ HİZMET

Hizmetlerimizi özenle uyguluyor ve profesyonel ekibimizle son derece titiz çalışıyoruz…Her müşterimize ayrı bir özen gösteriyor, ve mutlu müşterilerimizin arasına sizi de katmanın gururunu yaşıyoruz.. Bizden fiyat almadan adak kestirmeyin..

Ankara Adaklık Kurban Hizmetlerimiz

Küçükbaş adak kurban akika satışı

Küçükbaş, büyükbaş hayvan kesimi parlanması paketlenmesi

Sipariş yoluyla adrese teslim adaklık kurbanlık

Vekalet yoluyla kesim teslimat bağış hizmetleri

Canlı veya kesilmiş hazırlanmış bir şekilde adrese teslimat

Video çekimli kurban kesimi ve adrese teslimi

 Resmi kurum ve kuruluşlara hayır kurumlarına makbuz karşılığında kurbanınızın teslimi ve bağışı.

Ankara En Ucuz Adaklık Kurban | Adaklık Kurban | Adakklık Koç Kuzu Koyun | Zara Adaklık

Son Paylaşımlar