Ankara En ucuz Adaklık Zara Adaklık

Anasayfa / Ankara En ucuz Adaklık Zara Adaklık
Ankara En ucuz Adaklık Zara Adaklık Ankara En ucuz Adaklık Zara Adaklık KESKİN HAYVANCILIK ADAKLIK LOGO

Ankara En ucuz Adaklık Zara Adaklık

Türkiye’de yetiştirilen adaklık ve kurbanlıklarımız, veteriner tarafından sağlık kontrolünden geçirildikten sonra satışa sunulmaktadır. Satış süresince ye kadar alanında uzman kişiler tarafından bakımları yapılıp, yine çiftliğimizde yetiştirilen mahsüllerle beslenmektedirler.

Adaklık ve kurbanlıklarınız uzman kasaplar tarafından İslâmi usüllere göre uygun bir şekilde kesilip, müşterilerimizin isteği doğrultusunda Zara Adak Kurban Satış ve Kesim Merkezim tarafından parçalanıp, paketlenip dağıtıma hazır hale getirilmektedir.

Küçükbaş hayvanlarınız merkezimize gelmeden önce veteriner kontrolünden geçmektedir. Ve hayvanlarımızın bakımları bu konuda deneyimli şirket çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Adaklık ve kurbanlık fiyatlarının farklı olmasının sebebi. Adaklık kuzu ve koyunlar 6 aydan sonra adaklık olmaktadır. Kurbanlıklar ise 1 yaşından itibaren kurbanlık olmaktadır. Zara Adaklık Koyun ve Adaklık Kurban Satışı Konusunda Zara Adakçılık olarak kaliteli hizmet anlayışı ilkemize dayanarak siz değerli müşterilerimize senenin 365 günü küçük baş adaklık hayvan satışı ve kesimi, vekalet yoluyla kurban kesimi adres veya kuruma teslimi, adrese teslim canlı hayvan satışı vs. adak ve kurban hizmeti sunmaktayız.

Hedefimiz yapmış olduğumuz hizmetleri aşarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini güvenini kazanmaktır.

En iyi hizmeti sizlere sunabilmek için hizmetlerimize aralıksız devam ederek size karşı sorumluluğumuzu bugün olduğu gibi her zaman yerine getireceğiz.

Bünyemizde her türlü küçükbaş  adaklık kurbanlık bulunur. Kesimlerimiz islami kurallara uygun hijnenik bir şekilde gerçekleşmektedir.

Zara Adaklık Kurban

www.enucuzadaklik.com

Son Paylaşımlar