En Ucuz Adaklık Web Sitemiz Yayında!

Anasayfa / En Ucuz Adaklık Web Sitemiz Yayında!
En Ucuz Adaklık Web Sitemiz Yayında! Ankara En Ucuz Adaklık Kurban | Adaklık Kurban | Adakklık Koç Kuzu Koyun | Zara  Adaklık KESKİN HAYVANCILIK ADAKLIK LOGO

Zara Adaklık Kurban Web Sitemiz Açıldı.

Zara Hayvancılık, 1990’da kurulmuş olup, siz saygı değer müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Şirketimizde güler yüzlü personelimizle, hijyenik ortamda, İslâmi usullere uygun adak ve kurbanlarınız kesilip paketlenmesi yapılır.

Zara Hayvancılık, olarak prensibimiz güler yüzlü personel, temiz ve hijyenik bir ortam sağlamaktır.

Toptan Fiyatına Perakende Satış, Ücretsiz Kesim ve Teslimat,  Kurbanlık Hayvan ve Adak Kurban Temini ve Kesimi, İster Kilo İster Ayakta Canlı.

Bağış yapmak isteyen Hayırsever vatandaşlarımızın adak ve kurbanları, bağış yapmak istedikleri hayır kurumlarına bizim tarafımızdan teslim edilmekte ve karşılığında hayırseverlerin isimlerine düzenlenmiş makbuzları, hayır kurumları aracılığı ile hayırseverlerin adreslerine gönderilmektedir. Hayırseverler telefon, faks veya internet yoluyla kestirmek istedikleri hayvanları kendi adreslerinde teslim almak isterlerse, İslâmi usullere göre kesilen hayvan istenilen parçalara ayrılarak hayırseverin vermiş olduğu adrese makbuz ve imza karşılığı teslim edilmektedir.

Zara Hayvancılık olarak; haftanın her günü 24 saat siz saygıdeğer müşterilerimizin hizmetindeyiz.

www.enucuzadaklik.com

Son Paylaşımlar