ERYAMAN ADAKLIK KURBANLIK

Anasayfa / ERYAMAN ADAKLIK KURBANLIK
ERYAMAN ADAKLIK KURBANLIK ERYAMAN ADAKLIK KURBANLIK KESKİN HAYVANCILIK ADAKLIK LOGO

Ankara Adaklık Kurban Koç Kuzu

Zara Hayvancılık, 1990 yılında kurulmuş olup; siz saygı değer müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Şirketimizde güler yüzlü personelimizle, hijyenik ortamda, İslâmi usullere uygun adak ve kurbanlarınız kesilip paketlenmesi yapılmaktadır.

Zara Hayvancılık olarak, prensibimiz güler yüzlü personel, temiz ve hijyenik bir ortam sağlamaktır.

Toptan Fiyatına Perakende Satış, Ücretsiz Kesim ve Teslimat,  Kurbanlık Hayvan ve Adak Kurban Temini ve Kesimi, İster Kilo İster Ayakta Canlı.

Bağış yapmak isteyen Hayırsever vatandaşlarımızın adak ve kurbanları, bağış yapmak istedikleri hayır kurumlarına bizim tarafımızdan teslim edilmekte ve karşılığında hayırseverlerin isimlerine düzenlenmiş makbuzları, hayır kurumları aracılığı ile hayırseverlerin adreslerine gönderilmektedir. Hayırseverler telefon, faks veya internet yoluyla kestirmek istedikleri hayvanları kendi adreslerinde teslim almak isterlerse, İslâmi usullere göre kesilen hayvan istenilen parçalara ayrılarak hayırseverin vermiş olduğu adrese makbuz ve imza karşılığı teslim edilmektedir.

Zara Hayvancılık olarak; haftanın her günü 24 saat siz saygıdeğer müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Eryaman Adaklık

Artık adak kurban aramanıza gerek kalmadı. Koç, Koyun, Tosun ve Keçi çeşitlerimizden istediğiniz kurbanlığı seçiyorsunuz ve uzman kasaplarımız tarafından İslami usullere göre kesildikten sonra, derisi yüzülerek kurbanın eti nasıl istiyorsanız o şekilde parçalanarak size teslim ediliyor.

Adak kurban satışı için Ankara´nın en tercih edilen firmalarından olan Zara Adaklık, adak kurbanınız için gerekli tüm işlemleri üstün bir hassasiyet ile gerçekleştirmektedir.

Ankara Kurban Satışı

İşletmemizde ki hayvanların aşıları düzenli olarak veteriner eşliğinde kontrol edilir ve İslami usullere uygun bir şekilde kesimleri yapılarak işletmemizde kesilen hayvanlarımız kesilip parçalanıyor evinize kadar teslim ediyoruz.

Adaklık Kurbanlarda Uygun Fiyat Garantisi

Tüm adaklık kurbanlıklar tartılarak değerinde fiyatlandırılır ve adil fiyat garantisi ile satış yapılır.

Kapalı ve Hijyenik Ortamda Kesim

Kurban kesim noktasında temizliğin öneminin farkındayız ve buna bağlı olarak kapalı alanımızda hijyenik koşullarda adaklık kurban kesimlerinizi yapıyoruz.

Parçalama ve Kesim

Eğitimli uzman kasaplarımız tarafından, adak kurbanınız dini usullere göre kesim yapılır ve ardından istediğiniz kadar parçaya ayrılarak poşetlenip tarafınıza teslim edilir.

Kolay Ödeme İmkanı

İster kredi kartı, ister havale veya kapıda ödeme imkanı. Hangisi kolayınıza geliyorsa.  Adak ve kurban fiyatları 400 TL’den başlamaktadır. Hayvan türlerine göre Kilo bazında fiyatlandırılmaktadır.

Ankara Adaklık Kurban

Zara Adak Kurban olarak İşletmemizde bulunan bütün hayvanlar çiftliğimizde yetiştiriyor. Hayvanlarımız Tarım ve Köy İşleri İl Müdürlüğünce düzenli olarak kayıtları yapılarak büyük bir özveri titizlikle çiftliğimizde büyütmekteyiz.

İşletmemizde ki hayvanların düzenli olarak aşıları veteriner eşliğinde yapılarak müşterilerimize İslami usullere uygun bir şekilde Adaklık ve kurbanlık kesimler yapılarak, işletmemizde kesilen hayvanlarımız kesip, parçalıyor evinize kadar teslim ediyor. Dilerseniz anlaşmalı vakıf ve yurtlara makbuz karşılığı ve adaklık hayvanların teslim esnasını çekerek tarafınıza adak ve kurban ibadetinizin gerçekleşmesine yardımcı oluyoruz.

Zara Hayvancılık Adak Kurban Ankara Yenimahalle  Kurban Satış Yeri No: 1´de bulunmaktadır.

Adaklık Kurban Kesimi

Eğitimli uzman kasaplarımız tarafından, adak kurbanınız dini usullere göre kesim yapılır. Tüm kurbanlıklar tartılarak değerinde fiyatlandırılır ve adil fiyat garantisi ile satış yapılır.

İşletmemizde ki Hayvanların düzenli olarak aşıları veteriner eşliğinde yapılarak müşterilerimize İslami usullere uygun bir şekilde Adaklık ve kurbanlık kesimler yapılarak, işletmemizde kesilen hayvanlarımız kesip, parçalıyor evinize kadar teslim ediyor. Dilerseniz anlaşmalı vakıf ve yurtlara makbuz karşılığı ve adaklık hayvanların teslim esnasını fotoğraflarını çekerek tarafınıza adak ve kurban ibadetinizin gerçekleşmesine yardımcı oluyoruz.

Zara Hayvancılık Adaklık Kurban, hijyenik koşullarda Adak ve Kurban küçük baş hayvan kesimi yapmaktadır.

Adaklık Ücretsiz  Parçalama ve Paketleme

Adak kurbanlıklarınız kesim sonrası istediğiniz kadar parça ayrılarak ücretsiz poşetlenir.  Eğitimli uzman kasaplarımız tarafından, adak kurbanınız dini usullere göre kesim yapılır.  Tüm kurbanlıklar tartılarak değerinde fiyatlandırılır ve adil fiyat garantisi ile satış yapılır.

İşletmemizdeki Hayvanların düzenli olarak aşıları veteriner eşliğinde yapılarak müşterilerimize İslami usullere uygun bir şekilde Adaklık ve kurbanlık kesimler yapılarak, işletmemizde kesilen hayvanlarımız kesip, parçalıyor evinize kadar teslim ediyor. Dilerseniz anlaşmalı vakıf ve yurtlara makbuz karşılığı ve adaklık hayvanların teslim esnasını çekerek tarafınıza adak ve kurban ibadetinizin gerçekleşmesine yardımcı oluyoruz.

Adaklıklarınız Ücretsiz Teslimat

Seçtiğiniz kurban ister canlı olsun isterseniz kesilmiş olsun  Ankara’nın her noktalarına ücretsiz olarak tarafımızca teslim edilmektedir. Tüm teslimat işlemleri hijyenik ortamlarda titizce yapılmaktadır.

Bağış Yapmak İstiyorsanız ;

Hayır kurumlarına yapacağınız kurban bağışları da yine belli sınırlar içinde ücretsiz olarak teslim edilmektedir. Hayır kurumlarına yapacağınız kurban bağışlarıyla alakalı detaylı bilgi için 0532 561 18 53 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz.

Ücretsiz teslimat hizmeti ve teslimat noktalarıyla alakalı detaylı bilgi almak için iletişim sekmesinden bizi hemen arayabilirsiniz.

Kurban kesimi için vekâlet verme

Kurbanını kendi kesemeyecek kişi, vekâlet yoluyla kurbanın başka bir kişiye ya da kuruma kestirebilir. Bulunulan yerdeki veya uzak yerlerdeki kişilere veya kurumlara adak kurban kesimi için vekâlet verilebilir. Vekâlet verecek kişi bunu sözlü veya yazılı olarak gerçekleştirebilir. Günümüzde vekâletin telefonla veya internet üzerinden de verilebilmesi, bu iyiliğe niyet etmiş kişiler için büyük kolaylık sağlıyor. Siz de kurban adaklarınız için bize telefonla veya internet sitemiz üzerinden ulaşabilir, kurban bağışlarınızı ihtiyaç sahiplerine ulaştırabilirsiniz. Keskin Adaklık Kurban, vekalet yolu ile adaklıklarınızı kesip istediğiniz adrese teslim etmektedir.

Ankara Zara Adaklık, Adaklık Kurban Kesimi Canlı İzleme.

Ankara Keskin Adaklık Kurban; kurbanlıktan alacağınız, koç, kuzu, koyun, toklu ve keçilerinizi dilediğiniz yerde kesim yaparak dilerseniz, Whatsapp´dan canlı izleyebilirsiniz. 0532 561 18 53

En Ucuz Adaklık, Kesilen adaklık kurbanlarınız istenilen parçalarda paketlenir. Ankara´nın tüm ilçelerine ücretsiz teslim edilir. 

Ankara Varlık Adaklık Koç Kuzu Kurban

En ucuz adak Zara Adaklık, tüm semt ve ilçelerine adak kurbanlık hizmeti vermekteyiz,  kurbanlık koyun ve kuzu olmak üzere tüm kurbanlıklarınız çok uygun fiyatlarla ve ücretsiz kesim yapılır

Tesisimizde kurbanlık, adak kurbanı, akika kurbanı, şükür kurbanı olmak üzere toptan ve perakende olarak kesim ve dağıtım hizmeti vermekteyiz. Kurbanlıklar her ay düzenli olarak veteriner kontrolünden geçmekte,

hijyenik bir ortamda muhafaza edilip islami koşullara uygun olarak kesilmektedir.

Ev ve işyerlerinize adak akik kurbanı temel atma törenleri açılış merasimi kına düğün organizasyonlarına adak kurbanı kesmeye kendi kesim aracımızla gelerek kesim parçala poşetleme hizmeti vermekteyiz.

Servis ve kesim hizmeti ücretsizdir.

Ankara  Adaklık Kurban olarak, adak kurban sizlere uygun fiyatlarla adaklık koç, adaklık keçi, adaklık koyun satışı yapılmaktadır. Adaklık koyun satış yeri olarak hijyene çok önem veriyoruz.

Adaklık keçi satış yeri hizmetlerimizden yararlanmak için bizi arayınız. Adaklık koç satış yeri firmamızı aradığınızda en uygun fiyatlarla adaklık alabilir. Ücretsiz kesim yaptırabilirsiniz. Ankara’nın tüm semtlerine hizmet veren, Zara Adak Kurban , İvedik, Yenimahalle, Sincan, Etimesgut, Yenikent, Eryaman, Etlik, Keçiören, Elvankent, Batıkent, Çankaya,  Dikmen, Ufuktepe, Mamak, Ümitköy, İncek, Pursaklar, Çubuk, Sarayköy, Akyurt, Kahramankazan, Gölbaşı, Varlık, Hurdacılar Adak denilince akla Adak Satış Yerleri gelir. Adak Satış Yerleri olarak adaklık koyun kuzu keçi Adaklık Satış Yerlerimizde bulunur. Ankara’nın en ucuz adak satış yerlerimizden faydalanabilirsiniz.

Adak Kurban Ne Demek?

Adak Arapça’da nezir diye ifade edilirken, bir kimsenin dinen yükümlü olmadığı halde ibadet cinsinden bir şeyi kendisi için vacip kılması ve bunu ‘adak kurban’ olarak ikrar etmesidir. Adağa ait isteğin yüce Allah’ın lütfuyla gerçekleşmesiyle adak kurbanı da Allah rızası için kesilerek fakirlerin sofrasına ulaştırılmalıdır. Adak kurbanı, kurbana uygun hayvanların kesilmesiyle yerine getirilir. Peki, kesilen adak kurban nasıl dağıtılır? Eğer kurbanı kendiniz kestiyseniz (usûl ve füru hariç) yoksul akraba ve komşularınıza dağıtabilirsiniz. Dağıtırken sayı aranmaz ve ihtiyaç sahiplerinin istifade edeceği ölçüde verilebilir. Adaklık kurbanınızı dilediğiniz yere bağışlıyabilirsiniz.

Adak Kurban Ne Zaman Kesilir ?

Bu sorudaki ilk temel mesele şarta bağlılıktır. Yani kişi adak kurbanını bir şarta bağlı olarak adadıysa şart gerçekleşmesi halinde adak kurbanını ilk imkan halinde kesmelidir ve uygun olan budur. Şarta bağlı olmayan adaklar ise herhangi bir vakitte kesilebilir. Adak bağışı yapılabilecek yerler içinde bulunan yoksul durumdaki kardeşlerimize adak kurban bağışımızı yapabilir, hem yoksul hem de Allah yolunda insanları sevindirebiliriz. Kurbanlık bağış yapılmasıyla birlikte akla gelen ilk soru ise Adak kurban nasıl olmalı? oluyor. Adak kurban kurbanlık özelliklerini taşıyan, sağlıklı, besisi yerinde, dişleri tam, boynuzu sağlam olmalıdır ve İslami usullere göre kesilerek dağıtımı gerçekleşmelidir. "Ankara Adaklık Kurbanlık," uzun yılları aşan güveni ve titizliğiyle kurbanları besliyor, kesiyor ve dağıtımını gerçekleştiriyor. Bağış yapan kişiye ise isteğe bağlı olarak kurban kesim videosunu gönderiyor.

Adak Kurban Kimlere Düşer?

Adak kurbanı etinden fakir olsalar dahi usûl ve füru yiyemediği gibi; ihtiyaç sahipleri, yoksul, mazlum istifade edebilmesi için bağışlanabilir. ‘Şu işim olursa bir kurban keseceğim’ diyen kişi ister koyun, ister koç, ister kuzu isterse de hisseye girerek büyükbaş kurban kesebilir. ‘Koç keseceğim’ diyen kişi de duruma göre koyun, keçi kesebildiği gibi büyükbaş hissedarı olarak da adağını yerine getirebilir.

Ankara Zara Adaklık, uygun adaklık fiyatları ile siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Adak Kurban Şartları Nedir?

Kurban kesmeyi adayan bir kimsenin öncelikle müslüman, akıl sağlığı yerinde ve ergenlik çağına ermiş olması gerekir. Adak kurbanda aranan şartlar ise; bir kurbanlık hayvanda aranan niteliklerle aynıdır. Yani kurbanın sağlıklı, belirli yaşları tamamlaması ve azaları tam olması ve İslami usullere göre kesilmesi gerekir.

Ankara Adaklık kurban, satışını yapmış olduğu adaklık kurbanları veteriner kontorülünden geçirerek, yaşını doldurmuş bir şekilde satışa çıkartmaktadır.

Adak Kurbanını Kimler Yiyemez?

Vacip ibadetlerden kurban kesmek, oruç tutmak, namaz kılmak birer adak cinslerinden olduğu gibi daha çok yaygın olan ve yapılan şey kurban kesmektir. Kesilen adak kurbanının etinden ise usûl ve füru yani üstsoy ve alt soy şeklinde ifade ettiğimiz anne, baba, dede ve nineler çocukları ve torunları yiyemez. Adak kurbandan maddi durumu yerinde olan yani zengin kişiler de yiyemez. Adak kurbanının eti yakın veya uzak fakir-fukara, garip-guraba kimselere ulaştırılmalıdır.

Ankara Adaklık Kurban, adaklık kurbanınızı ücretsiz kesim yaparak, parçalayıp istediğiniz adrese gününde teslim etmektedir.

Ankara Adaklık Kurban, Koç, Kuzu, Koyun, Keçi Satış Kesim Hizmeti

 “ Zara Adaklık Kurban," Ankara Yenimahalle Belediyesi Kurban Pazarı, Numara 1´de siz değerli Ankara´lı tüketicilerimize hizmet vermektedir. Koç, koyun, kuzu, toklu, keçi gibi küçük baş hayvan satışı ve kesim hizmeti bulunmaktadır. Kurbanlık, adaklık, akikalık gibi küçük baş hayvan kesim ihtiyacınızı karşılayan " Keskin Adaklık Kurban" islami kesim kurallarına uygun, hijyen ortamda kesim ve teslimat, kredi kartı ile satış, görüntü bağlantılı kesim, vekalet yolu ile kesim ve teslim gibi bir çok hizmeti de kalite anlayışının yanı sıra siz değerli tüketicilere sunmaktadır.

Tamamen doğa koşullarında çayır - çimenle beslenen küçük baş adaklıklarımız, başından sonuna dek veteriner takibinde gözetilen kurbanlıklar, islami kurallarına uygun olmakla birlikte; uygun fiyat politikası devamlılığı düstürü ile Ankara´nın her bölgesine hizmet vermektedir. Kurbanlık hayvan için ödediğiniz ücrete kesim ve adrese teslim de dahil olmaktadır.

Ayrıca Türk Kızılay, Lösev, Darüşşafaka, Zübeyde Hanım Konuk Evi, Atatürk Çocuk Yuvası, Kuran Kursları gibi hayır kurum ve kuruluşlarına da Ankara Adak tarafından kesim ve paketleme dahil olmak üzere sizlerin adına teslimat gerçekleştirilmektedir.

www.enucuzadaklik.com

Son Paylaşımlar